Basın Tanıtım ve Halkla İlişkiler Birimi

Genel Sekreterlik yuksekokulsekreterligi@kavram.edu.tr
Basın Tanıtım ve Halkla İlişkiler Birimibasin@kavram.edu.tr
Öğrenci İşleri Birimiizmirogrenciisleri@kavram.edu.tr
Sağlık, Kültür ve Spor Birimisks@kavram.edu.tr
Personel Birimipersonel@kavram.edu.tr
Hukuk Birimihukuk@kavram.edu.tr
Mali İşler Birimimali@kavram.edu.tr
Bilgi İşlem Birimibilgi.islem@kavram.edu.tr
Kütüphane ve Dokümantasyon Birimikutuphane@kavram.edu.tr
Engelli Birimiengelsizkavram@kavram.edu.tr
Uluslarararası İlişkiler Birimierasmus@kavram.edu.tr