Öğr. Gör. Alper Aksu

ADALET

alper.aksu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. İmge Kuzgun İnce

ADALET

imge.ince@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Umut Eren Göçmen

ADALET

umut.gocmen@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ayşe Erdem

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI

ayse.erdem@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ayşegül Doğan Eren

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI

aysegul.doganeren@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Gülin Tulu Katı

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI

gulin.kati@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Cansu Hazal Yanardağ

AMELİYATHANE HİZMETLERİ

cansu.yanardag@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Mustafa Sıtkı Yüksel

AMELİYATHANE HİZMETLERİ

sitki.yuksel@kavram.edu.tr

Dr. Öğr. Üyesi Şule Olgun

Ameliyathane Hizmetleri

sule.olgun@kavram.edu.tr

Öğr.Gör Aynur Karakaya

ANESTEZİ

aynur.karakaya@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Çağlar Yitmenler

ANESTEZİ

caglar.yitmener@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Zeynep Kılıç

ANESTEZİ

Prof. Dr. Derman Küçükaltan

AŞÇILIK

derman.kucukaltan@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Derya Saygılı

AŞÇILIK

derya.saygili@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Hande Demirci

AŞÇILIK

hande.kurt@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Mert Demir

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

mert.demir@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Onur Özden

AŞÇILIK

onur.ozden@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Fatma Başoğlu Kabran

BANKACILIK VE SİGORTACILIK

fatma.kabran@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Nesrin Ceylan

BANKACILIK VE SİGORTACILIK

nceylan@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Tuğçe Çiloğlu

BANKACILIK VE SİGORTACILIK

tugce.ciloglu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör Sevda Güler

BANKACILIK VE SİGORTACILIK

sevda.guler@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ecem İren

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

ecem.iren@kavram.edu.tr

Öğr.Gör. Zeliha Kartal

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

zeliha.kartal@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Damla Aydın

ÇOCUK GELİŞİMİ

damla.aydin@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Fatma Yıldız

ÇOCUK GELİŞİMİ

fatma.yildiz@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Melis Hıdır

ÇOCUK GELİŞİMİ

melis.hidir@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Çağrı Ulu

DIŞ TİCARET

cagri.ulu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Fatmanur Avar Çalışkan

DIŞ TİCARET

fatmanur.avar@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Özge Elmas Günaydın

DIŞ TİCARET

ozge.gunaydin@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ayhan Bekmez

DİYALİZ

ayhan.bekmez@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Hakan Yanar

DİYALİZ

hakan.yanar@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Elif Uzun

FİZYOTERAPİ

elif.uzun@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Kezban Ümran Kömür

FİZYOTERAPİ

umran.komur@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Mehmet Alphan Çakıroğlu

FİZYOTERAPİ

mehmet.cakiroglu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Büşra Öztürk

GRAFİK TASARIM

busra.ozturk@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Duygu Dinçeli

GRAFİK TASARIM

duygu.dinceli@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Şerafettin Dedeoğlu

GRAFİK TASARIM

serafettin.dedeoglu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Rahile Güran

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

rahile.guran@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Elif Demirci

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

elif.demirci@kavram.edu.tr

Dr. Öğr. Üyesi Emel Kuşku Özdemir

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

emel.ozdemir@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Merve Yılmaz

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

merve.yilmaz@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Oya Altar Yavuz

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

oya.yavuz@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Tuğba Demir

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

tugba.demir@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Özgecan ZAFER KURT

İÇ MEKAN TASARIMI

ozgecan.zaferkurt@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Nazlı Ece Geyik

İÇ MEKAN TASARIMI

nazli.geyik@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Nilay ÖZCAN USLU

İÇ MEKAN TASARIMI

nilay.ozcanuslu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ayhan Atakan

İLK VE ACİL YARDIM

ayhan.atakan@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ayşegül Muslu

İLK VE ACİL YARDIM

aysegul.muslu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Veysi Kortak

İLK VE ACİL YARDIM

Öğr. Gör. Ahmet Hamdi Çakmak

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

ahmet.cakmak@kavram.edu.tr

Dr.Öğr.Üyesi Esra Erzengin

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

esra.erzengin@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Gizem Şahin

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

gizem.sahin@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Özlem Anuk

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

ozlem.anuk@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ahmet Karakurt

İNŞAAT TEKNOLOJİSİ

ahmet.karakurt@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Cihan Karademir

İNŞAAT TEKNOLOJİLERİ

cihan.karademir@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Erkan Durmazgezer

İNŞAAT TEKNOLOJİLERİ

erkan.durmazgezer@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Mehmet Ali Badem

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

mehmet.badem@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Merve Karaoğlu

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

merve.karaoglu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Mustafa TATLICAN

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

mustafa.tatlican@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Berivan Kızılırmak

LOJİSTİK

berivan.kizilirmak@kavram.edu.tr

Dr. Öğr. Üyesi Neslihan Paker

LOJİSTİK

neslihan.paker@kavram.edu.tr

Dr. Öğr. Üyesi Özlem Koçtaş Çotur

LOJİSTİK

ozlem.cotur@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Betül Taş

MAKİNE

betul.tas@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Resul Dal

MAKİNE

resul.dal@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Hakan Burçin Erdoğuş

MAKİNE

hakan.erdogus@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Çağla Ercanlı

MİMARİ RESTORASYON

cagla.ercanli@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Pelin Aykutlar

MİMARİ RESTORASYON

pelin.aykutlar@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Umut Devrim Genç

MİMARİ RESTORASYON

umut.genc@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Zehra Kurtul

MODA TASARIMI

zehra.kurtul@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ahmet Buğra Kalender

RADYO VE TELEVİZYON

ahmet.kalender@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Kubilay Aksun

RADYO VE TELEVİZYON

kubilay.aksun@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Semih Salman

RADYO VE TELEVİZYON

semih.salman@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Begüm Ceylan

SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ

begum.ceylan@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Buket Deniz Ortanca

SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ

buket.altinsoy@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Nazmiye Ekinci

SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ

nazmiye.ekinci@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Esin Zengin Taş

SOSYAL HİZMETLER

esin.tas@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Hülya Karakartal

SOSYAL HİZMETLER

hulya.karakartal@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Zeynep Ata

SOSYAL HİZMETLER

zeynep.ata@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Aykut Aksu

SPOR YÖNETİMİ

aykut.aksu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Dilek Amcaoğlu

SPOR YÖNETİMİ

dilek.amcaoglu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ümmügülsüm Çakmak

SPOR YÖNETİMİ

gulsum.cakmak@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ayşen Özmen

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK

aysen.ozmen@kavram.edu.tr

Öğr. Gör Berker Kocatürk

TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK

berker.kocaturk@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Kerime Güleç

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK

kerime.gulec@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Barış Atalay

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ

baris.atalay@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Özge Öztuna Aras

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ

ozge.aras@kavram.edu.tr

ÖĞR. GÖR. Pınar Akokay

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ

pinar.akokay@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Burçin Büyükdöğerli Sözen

UYGULAMALI İNGİLİZE VE ÇEVİRMENLİK

burcin.sozen@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Gökçen Eralan Coşkun

UYGULAMALI İNGİLİZCE VE ÇEVİRMENLİK

gokcen.coskun@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Nihal Tuzcu

UYGULAMALI İNGİLİZCE VE ÇEVİRMENLİK

nihal.tuzcu@kavram.edu.tr