Değerli mesai arkadaşlarım,

Bilindiği gibi tüm dünyayı, doğallıkla ülkemizi de saran ve olumsuz etkileyen COVİD-19 Pandemi sürecinde, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’mızın talimatları doğrultusunda uzaktan eğitim kapsamında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Siz değerli öğretim elemanlarımızla, idari personelimize bu süreçteki gayretleriniz için içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Sevgili öğrencilerimiz,

Örgün eğitimle olduğu gibi, uzaktan eğitimle de sizleri bu sıkıntılı süreçte yalnız bırakmamayı ilke edindik. “#evdekal misafirin olalım” etkinliğimizle gerek dersleriniz kapsamında, gerekse ders dışı değişik konferanslarla da sizinle buluşuyoruz. Böylelikle kültürel donanımınızı geliştirmeye yönelerek bu sıkıcı atmosferden bir ölçüde sizleri arındırmaya titizlikle gayret ettik, ediyoruz…En kısa sürede yeniden  binamız çatısı altında sizlere kavuşacağımız günleri sabırsızlıkla beklemekteyiz.

Bu olumsuz sürecin ülkemiz ve tüm insanlık için biran önce sona ermesini dilerken, size, ailelerinize ve sevdiklerinize sağlıklı günler getirmesini diliyorum.

Saygı ve sevgilerimle,

 

                                                                                                                              Prof. Dr. Derman KÜÇÜKALTAN

                                                                                                                                                       Müdür